Piłkarskie rozgrywki ligowe.

Klęska OmluwiIV liga - 27. kolejka

Omulew Wielbark – Granica Kętrzyn 0:6 (0:3)

0:1 – (1.), 0:2 – (44.), 0:3 – (45.), 0:4 – (52.), 0:5 – (87.), 0:6 – (89.)
Omulew: Woźny, C. Nowakowski, S. Nowakowski, Buła (46. Cieślik), Murawski, Szczygielski (46. Staszewski), M. Miłek, K. Miłek (46. Mikulak), Kwiecień, Domżalski (55. Musioł), Remiszewski.

- Granica pokazała nam, jak się gra w piłkę – powiedział po meczu zasmucony trener Mariusz Korczakowski. -To był ogólnie słaby mecz.
Spotkanie zaczęło się dla wielbarczan źle, bo już w 1. min goście zdobyli bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Gospodarze mieli w pierwszej połowie dwie wyborne okazje, nie potrafili ich jednak zamienić na gole. Zemściło się to tuż przed przerwą, gdy zdekoncentrowani podopieczni Mariusz Korczakowskiego pozwolili wbić sobie dwa gole
Całą drugą odsłonę miejscowi grali z przewagą jednego zawodnika, nie przyniosło to jednak żadnego rezultatu. Wręcz przeciwnie, kolejne trzy bramki zdobył lider, doprowadzając do prawdziwego pogromu Omulwi. - Trzeba koncentrować się na dwóch meczach, które przed nami, czyli spotkaniach ze Startem i Warmią – podsumowuje trener Korczakowski.

27. kolejka
GKS Wikielec - DKS Dobre Miasto 2:2, Mamry Giżycko – Pisa Barczewo 2:2, Stomil II Olsztyn – Mrągowia Mrągowo 2:0, Warmiak Łukta – Motor Lubawa 3:1, Zatoka Braniewo – Start Kozłowo 1:0, Victoria Bartoszyce – Warmia Olsztyn 2:1, Błękitni Orneta  - Polonia Pasłęk 1:2.

V liga - 27. kolejka

Błękitni Pasym – Pojezierze Prostki 3:1 (2:0)

1:0 – Patryk Jagiełło (25.), 2:0 – Patryk Malanowski (35.), 2:1 – (58.), 3:1 – Patryk Malanowski (85.)
Błękitni: Brzozowski, Cikacz, Włodkowski, Dobrzyński, Jagiełło, Młotkowski (61. M. Nosowicz), B. Nosowicz, Kruczyk, Krajza (63. Górecki), Kędzierski (73. Rogalski), Malanowski.

Błękitni tym razem nie zachwycili, ale dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty.